Říjen 2009

Diplom od *MiLeYnQa*

17. října 2009 v 18:11 | Bella
Dnes sem dostala diplomek od mého SBčka *MiLeYnQa* za velkou bleskovku u ní na blogu. Strašně moc děkuju. Navíc je to z mého oblíbeného shootů (teda ne tak shootu spíš fotka z Party In The USA) ale prostě patří k mím oblíbeným :)


Awards

17. října 2009 v 18:05 | Bella
Za bleskovku od *MiLeYnQa*:

Za bleskovku od Sel-fan:


Achjo zas ta škola :((((

14. října 2009 v 20:04 | Bella
Ou a je to tu co sem očekávala :( Zas nemám čas :( Njn bohužel ve škole se furt horším a horším a musím se učit a učit xD Štve mě to ale co mám dělat. Achjo ve škole mě taky furt prudí navíc ted mám agresivní období furt raplím a každý mě sere :(( A taky sem se pohádala s mojí nej kámoškou. Achjo. Jinak už sem četla že u některých sněží wow xD To u nás straaaaaašně fouká větr a je zima brrrrrr.... xD No tak fakt srry SBéčka ještě oběhnu (zatím 2 xD) a pak se půjdu dívat na telku. Tak čus a PEACE OUT <3 (xD)

Good-bye Twitter

12. října 2009 v 21:29 | Bella
Miley natočila video kde rapuje o tom proč zrušila svůj Twitter. Celkem ji to jde xD


Hohohoo přežila sem too xD

10. října 2009 v 18:44 | Bella
Čus! No konečně sem se vrátila živá a zdravá hohohohooo xD Byla to tam takováááá nuda! No děs! Ale ted sem domaa a je to super! Achjo než dám ten blog dokupy to bude trvat. Protože sem sem dřív psala takové žvásty to je strašné xD No nevím co dál dodat. Že ted hraju Metin a sem lvl 27 a 25 xD Ale to asi neznáte že? No nic já končím zdarec! Ještě sem určitě něco přidám.

Affilates

10. října 2009 v 12:47 | Bella
miley_cyrus_dot_com_blend_by-mileycryuslover_1-00004

*MiLeYnQa* / Miley Cyrus
Miley-Niky / Miley Cyrus

Dnes jedu k fotrovi!

10. října 2009 v 12:30 | Bella
Čus! Jen sem vám chtěla oznámit že dnes tu nebudu. Jedu k fotrovi na oslavu narozenin dementního nevlastního bratra. Ježiš mě se tam vůůůbec nechce ale mamka mě nutí :(( Njn až dojedu tak 100% napíšu protože se mi hooooodně uleví xD A ted sem si všimla že blog už mám 9 měsíců :O Doufám že se dožije i 1. narozenin hohohohooo xD No jdu sem přidat pár článků jako Apply atd. Tak čus a držte mě palce :)

Jsem zpět xD

9. října 2009 v 22:12 | Bella
JJ já vím sem úplně trefená na palicu ale vracím se zpátky sem xD Ještě že už nemám ty všechny SB co sem měla předtím to by je asi trefil šlak ze mě xD Nemůžu vám zaručit že tu zůstanu dlouho já fakt nevím co budu mít v mozku za dementní nápad. No udělám nové rozcestníky a pak galerii. No žádný můj blog se nikdy nedožil toho že sem dokončila celou galerii xD A každý den (s výjmkama) sem budu přidávat taky moje nekonečné kecy které se netýkají Miley. A taky ted beru nové SB tak klidně pište :)